Hiina GP 2015

Home Forums Vormel 1 kodu Hiina GP 2015

This topic contains 31 replies, has 10 voices, and was last updated by Fredy-Edwin Fredy-Edwin 9 years ago.

Viewing 2 posts - 31 through 32 (of 32 total)
  • Author
    Posts
  • #709

    Will
    Participant
    • Offline

    Ega minagi ei kritiseeri seda valikut. Olen isegi Eurospordi, RTLi ning seejärel Tarmo ja Toomase kommentaaridega vormelifänniks sirgunud. Mul on Viasat’i kanalid olemas, aga muutunud oludes olin isegi “sunnitud” netti üle kolima.

    Igaüks on oma õnne sepp.

    #710
    Fredy-Edwin
    Fredy-Edwin
    Keymaster
    • Offline

    Will, Rinaldo, tunnetan teie mure. Eestis olles kammitses mind sama probleem ning teisel pool ookeani pean samuti lootma internetile.
    Kuigi USAs kannab NBC Sports F1 sõite üle, siis mul oli sellega mitu probleemi:
    1) meeletult palju reklaame, mis tõsimeeli häirisid saate vaatamist;
    2) saade oli ülesehitatud keskmisele ameeriklasele, mistõttu oli niipalju täiesti esmakordsetele F1 fännidele suunatud infot, ja seda hooaega läbivalt;
    3) kuna tegu on kaabellevi telekanaliga, siis NBC Sportsi nägemiseks pidin tellima tervikpaketi, mis maksis 210 dollarit kuus.

    Aga Sky F1 ülekannet peab tõesti kiitma. Nagu mainitud, Brundle on suurepärane kommentaator. Aga kogu ülejäänud tiim on ka väga asjalik ning ülekandeid tehakse väga põhjalikult. Olen vaadanud ka BBC ja austraallaste One ülekandeid, kuid need jäävad Sky-le selgelt alla.

    • This reply was modified 9 years ago by Fredy-Edwin Fredy-Edwin.
Viewing 2 posts - 31 through 32 (of 32 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Premium Wordpress Themes by UFO Themes