Saade

Austraalia GP sõitjate foto

Meie eesmärk on tuua Sinuni kvaliteetne, argumenteeritud ja huvitav info vormel 1 maailmas toimuva kohta seda Sinule sobival ajal ja kohas taskuhäälingu ehk podcasti kujul. Eestis on palju tulihingelisi vormel 1 fänne, kes väärivad heakvaliteedilist kajastust F1 maailmas toimuva kohta.

Seetõttu jõuab Sinuni igale GP nädalavahetusele järgneval teisipäeva/kolmapäeva hommikul meie kolme analüüs kahe saate vahelisel ajal toimunust ning sellest, mis ees ootab. Me analüüsime toimunud sõitu, hindame sõitjate ja meeskondade esinemisi, lahkame tehnilist poolt, arutame läbi kõige olulisemad uudised, vastame kuulajate küsimustele ning vaatame ette järgmisele etapile.

Tule aruta meiega vormel 1-ga seonduvaid teemasid sotsiaalmeedias või jäta kommentaar meie kodulehele. Hoiame koos Eestis F1 lippu kõrgel! Kindlasti jaga enda mõtteid ka saate postituses kommentaari näol, osale meie traditsioonilises etapijärgses küsitluses ja loe ka meie blogi.

Kuula Motoorse Rahutuse saateid. Kui soovid meie saateid alla laadida või saada neid regulaarselt enda nutitelefoni lemmikrakendusse, siis külasta meie Podbeani lehte.

Twitter   Facebook   Podbean   E-post
Feb 16, 2014 | Postitas | 0 kommentaari
Premium Wordpress Themes by UFO Themes