Hiina GP 2015

Home Forums Vormel 1 kodu Hiina GP 2015

This topic contains 31 replies, has 10 voices, and was last updated by Fredy-Edwin Fredy-Edwin 9 years ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 32 total)
  • Author
    Posts
  • #635
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    kas ma ei saagi postitada linke? tahtsin heade inimestega striime jagada :D

    #636
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    pean oma sõnu sööma. kimi juba esimesel ringil möödus mõlemast williamsist.

    #637
    Karl
    Karl
    Participant
    • Offline

    Selle sõidu kangelased olid Max Verstappen ja rajatöötajad kes tema autot rajalt ära ei saanud.

    #638
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    sõit ei olnud küll päris malaisia triller, aga kindlasti mitte halb.

    esimesed 2 stinti kollastel oli täitsa põnev. vettel üritas undercuttida mercedeseid. tema kahjuks tulutult.
    hiljem kui mediumid alla kruviti, siis ferrarid enam mercedestele vastu ei saanud.

    ma pean ikka korralikult oma sõnu sööma. kimi oli täna elukas. kahju, et SC lõpus toodi.

    max verstappen on ikka täielik staar.

    hamilton on ikka täielik boss vs rosberg.

    järgmine nädal on bahrain. rosberg on seal viimased 2 aastat põuli võtnud. vaatame kas rosberg suudab hamiltoni jooksu peatada. mina kahtlen.

    #639
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    korralik draama. ros on kettas, et hamilton oleks teda nagu tahtlikult blokkind. reaalselt ham lihtsalt säästis rehve ja üritas oma stinti pikendada. nii kui ham vajutama kukkus, oli ros nägemist.
    ros on pinge all. tiimi siseselt juba utsitatakse teda kiiremini sõitma.
    minu arust on ros kehv. kvali nagu oskab, aga sõita küll mitte.
    kahju, et tal pikaajaline leping on tiimiga. tahaks väga näha kedagi kõvemat hami vastas.

    • This reply was modified 9 years ago by Fredy-Edwin Fredy-Edwin.
    #640

    SiimP2rn
    Participant
    • Offline

    Ei nõustu. Sõit oli ikkagi igav ja pigem halb. Küll aga liitun nendega, kes ütlevad, et Max oli selle sõidu staar, ning samuti need rajatöötajad ja Kimi raadioside. Ülejäänud mis sõidus toimus, oli ikka piinlik ja raske on isegi midagi muud “põnevat/humoorikat” sellest sõidust meenutada.

    #641
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    no huumorit natuke oli siim.
    maldonado tegi oma parimat ja rajatööliste üritus vmaxi autot boksiteele keerata :D

    #642
    OliverO
    OliverO
    Participant
    • Offline

    Minu jaoks oli sõit keskmiselt põnev. Mees mehe vastu sõitu oli palju ja erinevaid situatsioone samuti. Ning minu ennustus, et Ferrari Mersu vastu ei saa pidas paika. Pehmete rehvidega suudeti veel kuidagi taga püsida aga medium rehviga olid mersud kiiremad ning peale teist rehvivahetust vahe ju aina kasvas. Hea meel Mclarenite üle, kes suutsid autod lõpuni tuua, kuid kahjuks ilma punktideta.
    Peale seda etappi peaks ju selge olema, et Horner ja Marko ei kaeble niisama Renaulti jõuallikate üle, täna lagunes neljast kaks ju ära ja kindlasti on nende jõuallikatega suured probleemid.

    • This reply was modified 9 years ago by OliverO OliverO.
    #644
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    delfi kommentaariumist leiab alati kulda. :D

    tige…rsk 12.04.2015 10:41
    Iga krdi kord leidub mingi mnn kes nr 7 sõidule käru keerab, seekord fking verstappen. Mingu ujutagu parte vannis, krdi titekari.

    #646

    Will
    Participant
    • Offline

    Esmamuljed. Päris tavaline sõit, jõuvahekorrad olid etteprognoositavad. Üllatas, et McLaren ei suutnud oma reedest vormi võistlusel realiseerida. Renault mureallikas, oeh… Max Verstappen tegi imelist sõitu. Minu lemmikpoiss Nasr’ilt hea esinemine. Maldonado näitas mida ta suudab kui kõik laabub, aga kui pidurid hakkasid fade‘ima – piinlik.
    Ei saa Rosbergi hädaldamisest aru, Mersu võiks 2016. hooajaks Hülkenbergi palgata.

    Mõned märkused kasutajale “Rinaldo”.
    1) Foorum ei ole jututuba, postitusi saab muuta/täiendada. Õigekeelsus on tungivalt soovituslik.
    2) Foorumi ei postitata ebasündsa kõlaga teksti.
    3) Piraatstriimide jagamine on ebaeetiline tegevus.
    4) REEGLID! http://motoornerahutus.ee/forums/topic/loe-kindlasti-reeglid/

    #658
    Fredy-Edwin
    Fredy-Edwin
    Keymaster
    • Offline

    Sõitu kokku võttes ütleks, et tegu oli täitsa korraliku etapiga. Mitte midagi nii põnevat kui Malaisias, aga Melbourne’i etapist ikka kordi põnevam. Saime näha taktikaid välja mängimas, ratas rattas sõitu, katkestamisi, kokkupõrkeid ja möödasõite. Otseselt nagu midagi ette heita ei ole.

    Panime just värske saate purki ja teisipäeva hommikuks on see kindlasti üleval.

    Saate tõttu tunnen, et rääkisin täna end tühjaks, aga mul on küsimus laiale ringile: Kas Verstappen tõestas selle sõiduga, et ta pole liiga noor F1 jaoks?

    PS – Rinaldo, väga hea meel, et sa aktiivselt foorumis kaasa lööd ja enda mõtteid kõigiga jagad. Kui need mõtted veel korrektses kirjakeeles oleksid formuleeritud, siis oleks väga viis!
    Ma mõistan, et sa tahtsid teistele abiks olla ja enda striime jagada, aga ametlikult on tegu ikkagi piraatlusega ja me ei saa seda siin eetilistel kaalutlustel propageerida. Muud midagi :)

    #659

    Amatory
    Participant
    • Offline

    Minu jaoks tundus sõit keskmine, vahelduva põnevusega, pakkudes mitmekülgseid emotsioone. Oli meelehärmi, oli möödasõite ja möödapanekuid, nalja ja mida iganes veel. Mõned mu mõtted said kinnitust: 1) Rosberg on endiselt möku; 2) meeskondade jõujooned on paigas, võib-olla ka sõitjate omad. 3) Red Bulli mured ei piirdu ainult mootoriga, sest Toro Rossod veeresid üpriski südikalt, nagu näitas meile Verstappen, kuni ta katkestas; 4) Ericssonist ei ole Sauberi väärilist sõitjat – head-to-head olukordades jäi kuidagi lahjaks, mis kinnitab Fredy juttu, et ta ei ole (eriti) areneneud eelmise aastaga võrreldes; 5) Lotus võib peagi sekkuda kõrgemasse mängu; 6) Ferrari oma uue hingamisega on tubli.

    #666
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    Fredy, mina olen juba vmaxi fänn. ta meenutab mulle ühte teist sõitjat: https://www.youtube.com/watch?v=fzFDvZhntvQ

    #676

    putukloom
    Participant
    • Offline

    Mis seal ikka, nii nagu juba elenevalt kirjutati, keskmine sõit, milles oli kõike natukene. Arvan, et Mercedes kontrollis sõitu algusest lõpuni ning kindlasti hoiti nüüd juba teravamat silma ferrari peal. Ei saa ma aru Rosbergi mõrudast meelest peale sõitu antud kommentaarides. Olen ma ainuke kes ei näinud, et Rosberg oleks jõudnud nö löögi lähedusse, et siis Hamiltonist mööduda. See võib ka puhtalt meedia välja mängitud solvumine olla. Või hakkab Rosbergis juba pinged tekima, et Hamilton on siiski parem aga selle tunnistamine on kindlasti raske. Hmm Renault mootorid olid seekord kõige suuremad kaotajad. Ei oska midagi arvata Verstappenist veel aga kindalsti hoian edaspidi rohkem silma peal, jah seekord oli tõesti väga silmapaistev esitus.

    Ning mis puutub eetilisuse striimide jagamisel siis see on vaieldav, mis on eetiline. Kas eetiline on see mida meile öeldakse mida ja kus meile näidatakse ning kellel on õigus selle eest maksta jne või siis kas informatsiooni vabaliikumine internetis on ebaeetiline aga see vist ei kuulu selle teema alla.

    #708
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    ega ma heameelega ei oleks piraat. situatioon lihtsalt nõuab piraat olema.
    ma keeldun vaatamast viasat sport balticu pealt. kalev kruus on fun, aga hülgemöla on kohutav. kui klaar ja vabamäe tagasi tuleksid, võtaksin uuesti paketi.

    mulle meeldib vaadata sky f1 pealt. martin brundle on brilliantne kommentaator.
    kahjuks nad aga ei müü oma teenust väljaspool UKd, niiet olude sunnil pean striime leidma internetist.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 32 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Premium Wordpress Themes by UFO Themes