Motoorne Rahutus teeb esimese otseülekande

Motoorne Rahutus logo

Meil on hea meel teatada, et Motoorne Rahutus teeb esimese otseülekande F1 etapilt sel nädalavahetusel Kanada Grand Prix’lt. Pane lihtsalt oma telekas mängima ning kuula samal ajal telefonist või arvutist meie kommentaare kõrvale.

Võidusõit algab Eesti aja järgi pühapäeva õhtul kell 21.00 ning Motoorne Rahutus alustab 15 minutit enne starditulede kustumist. Tegu on ühekordse projektiga, nii et kindlasti tulge ja liituge meiega! Ülekande juures on ka jututuba, kus kuulajad saavad anda tagasiside ja edastada enda tähelepanekuid sõidu kohta.

Sõit on praeguseks läbi, kuid ülekanne on kõigile järelkuulatav läbi meie Mixlr-i konto aadressil: http://mixlr.com/motoorne-rahutus/showreel/

Jun 5, 2015 | Postitas in Blogi | 10 kommentaarid

Kommentaarid (10 vastust)

 1. Andres says:

  Kas järgi saab ka kuulata?

 2. mp says:

  Täitsa hea oli. Kuskil poolteist sekundit või umbes nii (vähemalt minul) oli heli pildist taga, aga see suurt ei häirinud. Ainuke asi, et raadioside ajal pidi pultidega mässama, et telekast raadiosidet kuuleks. Muidu läks päris ladusalt. Hakkama saate küll kui peaks tahtmist ja viitsimist veel olema ülekandeid teha.

 3. jaan says:

  Sakslaste SKY Spordiga üsna sünkroonis

 4. Loodan, et positiivse tagasiside korral ei jää asi ühekordseks ja näeme seda ka tulevikus, vaatame kuidas välja kukub. Ise paluks, et äkki saaksite pärast selle jutu mis kommenteerite ka kordusena vaatamiseks üles laadida, kuna kõik live-s vaadata ei saa ja tahaks vaadata kordusest sõitu, siis oleks võimalik ka kordust teie kommentaaridega vaadata.

 5. jyri says:

  Jätke võimalus ülekannet “pausida” ja siis jätkata pausitud kohast, siis saab igaüks enda järgi paika sättida!

 6. Selmo says:

  Mis kanaliga sünkroonis on? Või kas on? Interneti pilti ilmselt kasutada ei saa, sest see on reaalajast üksjagu maas. Sama kehtib erinevate telekanalite kohta, kuigi seal peaks ajanihe väiksem olema. Samas, ka tekst (hääl) tuleks üle interneti.

  • Fredy-Edwin Fredy-Edwin says:

   Me proovime veel, kas saame mingi kanaliga sünkrooni ajada. Paratamatult ilmselt mingi nihe saab ajas olema, sest kel on isegi kodus kaks telekat ja vaatab samal ajal samu kanaleid, siis neilgi on viivitus sees. Minu kodus Elioniga igatahes sedasi on.
   Nii palju saan lubada, et anname endast parima, et tehniliselt mingeid probleeme ei esineks.

 7. Jaanus says:

  Väga lahe! :) Küllap see ei jää esimeseks ja ainukeseks korraks, sest ajutisel asjadel on komme jäädagi.

Mida Sina arvad?

Premium Wordpress Themes by UFO Themes
%d bloggers like this: