Vormel 1 ennustusvõistlus 2016

1997 Austraalia Grand Prix

Vormel 1 alustab tänavu järjekorras 67. hooajaga ning meie Motoorses Rahutuses tähistame uue aasta saabumist ennustusvõistlusega!

Panime ritta mõned mitte väga rasked küsimused tänavuse hooaja kohta ja loodame näha teie (õigeid) vastuseid. Motoorse Rahutuse hooaja lõpu erisaates hõikame välja võitja. Kuna Motoorne Rahutus on meie kolme hobiprojekt ja meil sponsorit pole, siis materiaalne auhind sedapuhku puudub. Küll aga saab võitja lisaks aule ja kuulsusele võimaluse osaleda meie aastalõpu erisaates ning rääkida meiega vormel 1 juttu.

Kui Motoorse Rahutuse kuulajate hulgas on lahkeid inimesi või ettevõtteid, kes tahaksid meie ennustusvõistlust sponsoreerida, siis võtke meiega julgelt ühendust!

Küsimustele saab vastata kuni 18. märtsi ehk reede südaööni.

Reeglid: Iga õige vastus annab ühe punkti. Kaks punkti saab õigete vastuste eest küsimustele “Kes tuleb maailmameistriks?” ja “Milline võistkond võidab konstruktorite karika?”. Vastama peab kõigile küsimustele ning võitja selgitamiseks peab lisama enda nime ja e-maili aadressi, mille teel saab ühendust võtta. Viigi korral võime esitada osalejatele täiendavaid küsimusi oma äranägemise järgi, et selgitada üks kindel võitja. Võitja kuulutame välja hooaja lõpu erisaates. Iga inimene saab vaid ühe korra küsimustele vastata.

 

Mar 14, 2016 | Postitas in Blogi | 2 kommentaarid

Kommentaarid (2 vastust)

  1. Kaupo says:

    rohkem põnevust!

  2. Loodame, et tuleb põnev hooaeg.

Mida Sina arvad?

Premium Wordpress Themes by UFO Themes
%d bloggers like this: