Segadus viienda mootori ümber

Home Forums Vormel 1 kodu Segadus viienda mootori ümber

This topic contains 2 replies, has 3 voices, and was last updated by nmsi nmsi 6 years, 3 months ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #804
  Karl
  Karl
  Participant
  • Offline

  Malaisia GP, tiimid tulevad kokku ja ühehäälselt nõustuvad, et tuleb viia läbi reeglimuudatus, mis lubab 2015. hooajal kasutada nelja mootori asemel viite. Hoogu lükkab takka Bernie, kes ütleb, et see reeglimuudatus on vaid paberimajanduse taga kinni.

  Kuid siis…

  Lauda insist no fifth engine in 2015

  Kas Mercedes tunneb end ohustatuna, et proovib neil tiimidel, mis kasutavad veidi vähem töökindlaid jõuallikaid, tooli alt lüüa?

  #808
  Fredy-Edwin
  Fredy-Edwin
  Keymaster
  • Offline

  Täiesti tüüpiline vormel ühele. Hakkab meenutama Nõukogude Liidus levinud arusaama: Vahet pole kui si***ti endal läheb, peaasi, et teistel läheb si***ini.

  #810
  nmsi
  nmsi
  Participant
  • Offline

  Mercedese seisukohast on ju mõistlik enda tagalat kindlustada. Ju siis pole teised meeskonnad piisavalt suurt konti pakkunud või üritab Lauda lihtsalt 2017a mootorireeglite aruteluks oma positsiooni kindlustada. Mercedes on ju tunnistanud et neile meeldiks kui 2017 reeglid ei tekitaks suurt ümberdisaini mootoris samas ju Honda on näeb hea meelega muudatusi. Ülejärgmiseks aastaks reeglite muutmiseks piisab häälteenamusest seega saavad Stuttgarti mehed pitsitada sellel aastal peedistamisega.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Postitas | 0 kommentaari
Premium Wordpress Themes by UFO Themes