Kanada GP 2015

Home Forums Vormel 1 kodu Kanada GP 2015

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by Fredy-Edwin Fredy-Edwin 8 years, 9 months ago.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • #886
    Fredy-Edwin
    Fredy-Edwin
    Keymaster
    • Offline

    Nii, olemegi juba 2015. aasta hooajaga Kanadas. Ja meie jaoks on see sõit sedapuhku eriline – teeme esimest korda otseülekande :)

    http://motoornerahutus.ee/motoorne-rahutus-teeb-esimese-otseulekande/

    Pühapäeval kell 20:45 alustame :)

    #887
    Fredy-Edwin
    Fredy-Edwin
    Keymaster
    • Offline

    Delfi võttis ka vaevaks meie tegemisi jagada. Postitame pühapäeval siia, Facebooki ja Twitterisse lingi, kuidas otse kuulata saab.

    Tarmo Klaar ja Toomas Vabamäe kommenteerivad ühekordse projekti raames taas F1

    • This reply was modified 8 years, 9 months ago by Fredy-Edwin Fredy-Edwin.
    • This reply was modified 8 years, 9 months ago by Fredy-Edwin Fredy-Edwin.
    #896
    Rinaldo
    Rinaldo
    Participant
    • Offline

    arvata on et sõit tundub igav, kui eelmine aasta samal ajal sõideti klassikaline sõit.
    minu jaoks ei olnud häda midagi, selline õrnalt keskmisest parem. actionit ju oli.

    järelkuulasin ka teie kommentaarid ja täitsa laadna nagu öeldakse.
    ja ma ei saa noh – iga kord kui Klaar kasutab sõna neegersportlane või lihtsalt neeger, siis ega ma kahjuks naeru tagasi hoida ei suuda :D

    #903
    Fredy-Edwin
    Fredy-Edwin
    Keymaster
    • Offline

    Eks see Tarmo ole meil paras naljamees ka! :)
    Minu jaoks ikka pettumus see sõit, sest Kanada on olnud koht, kus isegi kehval aastal saab näha korralikku andmist. Pühapäeval polnud mingit andmist, sest pealtnäha vaid Vettel, ja alguses ka Massa, pingutas kiiresti sõita. Ülejäänud pidid hoidma rehve, kütust, pidureid, ennast ja jumal teab mida veel.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

You must be logged in to reply to this topic.

Premium Wordpress Themes by UFO Themes